Skip to main content

Na czym polega fenomen baz budujących FUSION System EFexclusive?

Joanna Lenarczyk

Advanced Educator
Euro Fashion
Akademia Paznokcia
Nowy Dwór Mazowiecki

Joanna.Lenarczyk.EF
Instagram icon joanna.lenarczyk

Obecnie ogromną popularnością cieszą się bazy budujące, dzięki którym można wykonać szybki manicure hybrydowy. Bazy budujące FUSION System EFexclusive występują w siedmiu naturalnych odcieniach. Jest to produkt typu 3 w 1 – baza, kolor i top, dzięki czemu całą stylizację w modnym stylu „natural look” można wykonać nawet w 30 min. Duży wybór pięknych odcieni, łatwość aplikacji oraz różnorodność zastosowań bazy FUSION System sprawiły, że szybko zyskała ona popularność zarówno wśród stylistów paznokci, jak i klientek.

Jak używać baz FUSION System?

Po uprzednim przygotowaniu naturalnej płytki paznokcia, możemy zastosować taką bazę bezpośrednio na paznokieć. W przypadku, gdy nasza Klientka ma wyjątkowo trudną płytkę, najpierw aplikujemy klasyczną bazę hybrydową EFexclusive, a po jej utwardzeniu – coverową. Dlaczego? Pamiętajmy, że baza budująca ma kolor – im bardziej jest on kryjący, tym większe ryzyko gorszej przyczepności w przypadku problematycznych paznokci. Klasyczna baza jest przezroczysta i będzie działać jak spoiwo łączące trudną płytkę z pozostałymi produktami.

Jak możemy wykorzystać bazy FUSION System?

Utwardzenie naturalnych paznokci. Do tego idealnie sprawdzi się wariant Pink. Jest to kolor transparentny – różowy. Aplikujemy 1 – 2 warstwy bazy budując paznokieć, jeżeli jest taka konieczność. Możemy również łatwo skorygować niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia, np. rowki czy wgłębienia. Pamiętajmy, że utwardzoną bazę możemy piłować, w celu nadania kształtu. Tą bazą możemy również szybko nadbudować złamany paznokieć.

1. Paznokieć przygotowany do nałożenia bazy. 2. Paznokieć po aplikacji bazy budującej i utwardzony. Po wypiłowaniu zachowana jest prawidłowa budowa. 3. Paznokieć pokryty hybrydą.

 

Cover Pink to french idealny. Nie potrzebujemy już dodatkowej hybrydy w tzw. kolorze frenchowym, baza cover pink to 2 w 1, baza plus podstawa do namalowania pięknego frencha, czy szewrona. Dzięki temu skracamy czas pracy! Dodatkowo, na tle Cover Pink świetnie będą wyglądać wszystkie zdobienia w białym kolorze, na przykład ślubne kwiaty.

Baza w kolorze całkowicie transparentnym Clear doskonale sprawdzi się jako produkt zabezpieczający wszelkiego rodzaju wtopienia. Aplikujemy ją wtedy na kolor, na którym są elementy ozdobne. Dzięki temu paznokcie będą idealnie gładkie, a krawędzie elementów takich jak folie, paseczki, holo, plastry miodu – będą niewyczuwalne. Oznacza to, że tak wykonany manicure na pewno się nie zniszczy. Baza Clear świetnie sprawdzi się również przy zabezpieczeniu cyrkonii. W sezonie letnim możemy nią tworzyć krople rosy na zdobieniach kwiatowych, a w sezonie zimowym – wypukłe bombki i inne ozdobne, lekko wystające elementy.

Nieoceniona przy baby boomer i ombre, a także nowoczesnych zdobieniach hybrydowych jest baza Milky White. Jest to produkt półprzeźroczysty w kolorze białym – mleczny biały idealny do stworzenia baby boomera. Prostota wykonania oraz szybkość sprawiają, że kochamy ten produkt. Aby wykonać idealne cieniowanie, aplikujemy klasyczną bazę hybrydową EFexclusive. Następnie na wolny brzeg paznokcia nakładamy bazę Milky White. Od okolic skórek aplikujemy i cieniujemy nasz coverowy ulubiony kolor baz Fusion System – np. Cover, albo Shiny Pink. Baza Milky jest również świetnym wykończeniem kolorowego ombre – cienka warstwa sprawi, że kolory ładniej się ze sobą połączą.

Nowoczesne wtopienia „przykryte mgiełką” to efekt, który uzyskamy przy użyciu Soft Nude. Wystarczy przykryć wtopienia jedną warstwą, aby nadać jej delikatny wygląd. Jest to też mój ulubiony odcień budyniowy, który świetnie prezentuje się na paznokciach naturalnych.

Dopełnienie zestawu tworzą dwie bazy z błyszczącymi drobinkamiShiny Peach ze złotymi i Shiny Pink ze srebrnymi. Drobinki są delikatne i pięknie odbijają światło. Świetnie prezentują się same, a także jako baza do zdobień akwarelowych. Idealnie sprawdzają się w naturalnych stylizacjach ślubnych.

Komplet siedmiu baz budujących FUSION System w pięknych, różnorodnych kolorach to absolutny „must have” nowoczesnej stylizacji hybrydowej. Zestaw na co dzień, a także do zadań specjalnych. Każdy kolor możemy oczywiście samodzielnie nałożyć na paznokcie tworząc subtelny, naturalny efekt. Mogą być również bazowym kolorem zdobień abstrakcyjnych. Manicure wykonany produktami FUSION System będzie trwały, a Twoja Klientka będzie zachwycona efektem oraz wytrzymałością swoich paznokci.