Skip to main content

Urok   jesieni

Przygotowanego do stylizacji paznokcia malujemy lakierem hybrydowym w kolorze zgaszonej pomarańczy. Po utwardzeniu pokrywamy topem matowym i ponownie utwardzamy w lampie. Paintem w kolorze pomarańczowym malujemy ⅓ paznokcia od wolnego brzegu nieregularnymi pociągnięciami pędzla do zhostovo, aby widoczne były ślady włosia. Dodajemy linię horyzontu brązowym paintem/hybrydą i całość utwardzamy.
Kolorem żółtym tworzymy ⅓ - ⅔ paznokcia od wolnego brzegu nieregularnymi pociągnięciami tym samym pędzlem do zhostovo, tak jak wcześniej, aby widoczne były ślady włosia i utwardzamy.
Czerwonym paintem dodajemy kilka drobnych plamek na żółtym kolorze, następnie białym paintem malujemy kółeczko i dodajemy kilka “mazów” na żółtym kolorze. Przed utwardzeniem dodajemy również pień oraz konary drzewa. Całość utwardzamy.
Na gałęziach dodajemy paintem nieregularne zielone plamki, tworząc zarys liści i utwardzamy.
Do zielonych liści dodajemy odrobinę mieszanki kolorów żółtego i pomarańczowego, dodając jesiennego klimatu naszemu drzewu. Utwardzamy.
Na zakończenie uzupełniamy czarnymi akcentami pień i gałęzie drzewa. Tworzymy zarys lecących ptaków i utwardzamy. Całość pokrywamy topem, utwardzamy (jeśli zamiast paintów używaliście hybryd to o tym kroku należy pamiętać) i przecieramy wacikiem nasączonym cleanerem. Gotowe.

Anna Łaban

Exclusive Nail Art Creator Slowianka Nails
Pasjonatka stylizacji paznokci
Miłośniczka wszelkich technik Nail artu
Nailblogger


Instagram icon szpony.i.pazury