Skip to main content
subtelna stylizacja paznokci z pięknym kwiatek utrzymania w różowo-fioletowej kolorystyce

Subtelna   elegancja

Pokrywamy paznokieć wybranym przez siebie kolorem. Malujemy płatki różowym lakierem hybrydowym, zostawiając środek kwiatka pusty.
Mieszamy różowy lakier hybrydowy użyty do płatków z ciemnym fioletem, następnie stawiamy kropki z produktu od środkowej części płatków.
Cieniujemy płatki wykonując podłużne ruchy od środka do zewnątrz. Dokładamy więcej ciemnego fioletu do uzyskanej uprzednio mieszanki i ponownie cieniujemy płatki.
Czarną hybrydą malujemy okrągły środek kwiatka. Mieszając czarną hybrydę z topem, wykonujemy naokoło środka kwiatka cień.
Ciemnym fioletem zmieszanym z czernią malujemy nieregularny obrys środka.
Rozcieramy wcześniej namalowany obrys ku zewnętrznej stronie płatków. Używając ciemnego fioletu zmieszanego z topem, wykonujemy żyłki na płatkach, zaczynając od środka (najbardziej intensywny kolor) do zewnątrz (efekt zanikania, rozmycie).
Ciemnym fioletem obrysowujemy zewnętrzną stronę płatków. Przyciemniamy linie na łączeniach płatków i delikatnie rozcieramy tworząc cień.
Na środek kwiatka przyklejamy cyrkonie, bulion i pokrywamy płytkę paznokcia topem. Białym żelem bez dyspersji malujemy obrys płatków, od grubszej linii przy końcach do cieńszej od środka.

Jolanta Pawlik

Niezależny Instruktor stylizacji paznokci Make it Academy
Studio w Kropki – Chełmiec

Studio w Kropki - Gabinet stylizacji paznokci
Instagram icon studiowkropki_nails
źródło:    Paznokcie nr 86