Skip to main content

Manicure w stylu Hailey Bieber

Anna Świątkowska

www.tekstualni.pl

Hailey Bieber jest inspiracją wielu kobiet – i nie ma w tym nic zadziwiającego. Popularna modelka, twórczyni marki Rhode Skin, it-girl, a prywatnie żona piosenkarza Justina Biebera rozumie, a także doskonale interpretuje bieżące trendy. Współpracuje również z najlepszymi i najbardziej rozchwytywanymi ekspertami dbającymi o wizerunek podczas wielkich wyjść. Dzięki temu jej stylizacje regularnie trafiają na tapet oraz znajdują się na liście must have wielu kobiet.

Cały wirtualny świat od jakiegoś czasu zachwyca się manicure, który Hailey Bieber wylansowała podczas Met Gali 2022. Mowa tutaj o Glazed-Donut Nails, czyli połyskujących, wyjątkowych paznokciach.

Autorką tej stylizacji jest Zola Ganzorigt, która sama przyznaje, że takie zdobienie było spontaniczne, stworzone w ostatniej chwili. Ekspertka zaproponowała gwieździe, by dodać fantazji do manicure wykonanego za pomocą lekko transparentnego lakieru koloru białego i dodać odrobinę pyłku z efektem chrome, który idealnie podkreśli jej kreację.

Takimi słowami Zola Ganzorigt podsumowała współpracę z Hailey:

COURTESY OF ZOLA GANZORIG

To zaskakujące, ale decyzja o stworzeniu Glazed-Donut Nails na Met Galę została podjęta w ostatniej chwili – przyznała Zola Ganzorigt w rozmowie z amerykańskim „Glamour”. – Sukienka Hailey była naprawdę ładna – biała, satynowa od YSL. Najpierw rozmawiałyśmy o białym, półprzeźroczystym kolorze, ale poprosiłam Hailey, żeby spróbowała chromatycznego pyłku, ponieważ pasowałby do jej kreacji. Tak stworzyłyśmy Glazed-Donut Nails. Fakt o Hailey: zawsze wie, co jej się podoba i czego chce, ale jednocześnie chętnie próbuje nowych rzeczy. Jeśli spytasz jakąkolwiek manicurzystkę, przyzna, że właśnie to jest nasza wymarzona, idealna klientka.

 

 

 

Obok takich paznokci nie sposób przejść obojętnie – jak je wykonać?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczny lakier do paznokci, czy hybrydowy – ważne jest jedno! Lakier bazowy musi być jasny i mleczny. To stworzy idealną podstawę do wykonania dalszych etapów stylizacji. Następnie należy zaaplikować pyłek z efektem chrome oraz całość utrwalić topem.

Daj znać, czy dałaś ponieść się modzie i Twoje dłonie ozdobione są stylizacją w stylu Hailey Bieber!