Skip to main content

Dary   jesieni

Na paznokciach przedłużonych żelem w kolorze mlecznym malujemy pionowe paski, utwardzamy. Półtransparentny kolor pasków uzyskujemy mieszając hybrydę koloru brązowego z topem no wipe 1:1. Następnie malujemy paski w poziomie, robiąc kratkę i znowu utwardzamy.
Przy pomocy aerografu bądź gąbeczki oraz żółtego lakieru hybrydowego cieniujemy końcówkę paznokci. Całość pokrywamy matowym topem bez dyspersji, utwardzamy.
Białą hybrydą malujemy obrysy naszego zdobienia i utwardzamy. Pamiętajmy, żeby obrys wzoru zrobić trochę większy od rzeczywistego rozmiaru.
Za pomocą lakierów hybrydowych w odcieniach pomarańczy, żółci i brązu malujemy dynię z 1 mm odstępu od krawędzi białego obrysu.
Obrysowujemy dynię linią przerywaną - czarną farbką żelową i dodajemy kontury. Po utwardzeniu hybrydami malujemy listki i jagody, również z 1 mm odstępem od krawędzi, następnie nadajemy linią przerywaną obrys.
Na pozostałych białych częściach dodajemy jasnobrązowe liście dębu, jak wcześniej z odstępem i obrysowujemy. Po całkowitym utwardzeniu wszystkich użytych produktów pokrywamy topem no wipe tylko wzór i utwardzamy.

Yuliia Stoliarchuk

Szkoleniowiec marki Słowianka Nail Trends
Magister sztuki oraz wielokrotna mistrzyni z zakresu zdobień

Stylizacja paznokci Łódź Yuliia Stoliarchuk
Instagram icon slowianka_yuliia_stoliarchuk
źródło:    Paznokcie nr 98