Skip to main content
Autumn Stone, Jesienne paznokcie

Autumn Stone   

Pokrywamy paznokieć jedną warstwą czarnej hybrydy i utwardzamy. Dodajemy tło w środkowej części paznokcia w kolorze czerwonym. Najlepiej do tego wybrać hybrydę o intensywnym kolorze, osiągniemy dzięki temu kontrast. Utwardzamy tło.
W dolnej części paznokcia na warstwie dyspersyjnej odbijamy folię transferową, a powstałe pęknięcia podczas odbijania folii wypełniamy neonowym brokatem typu syrenka.
Czerwone pole pokrywamy lakierem hybrydowym typu Cat Eye i wyciągamy jego efekt za pomocą magnesu tworząc okrąg, utwardzamy.
Nakładamy 5 kolorów lakierów hybrydowych wokół stworzonego efektu Cat Eye. Najlepiej do tego sprawdzą się 3 kolory zbliżone do kolorów bazowych, jeden kontrastowy (biały) i brokatowy.
Wymieszane ze sobą kolory aplikujemy nierównomiernie za pomocą pędzla koci języczek uzyskując efekt minerału i utwardzamy.
Pokrywamy całe zdobienie topem no wipe, który mrozimy w lampie. Na koniec dodajemy cyrkonie i bulion. Biżuterię najlepiej mocować na bazie hybrydowej typu hard. Całość utwardzamy.

Agnieszka Opalińska

Instruktor stylizacji paznokci
Stylistka paznokci

Agnieszka Opalińska
Instagram icon agnieszkaopalinska_instruktor
źródło:    Paznokcie 98